Vstupenky

 

Dodáváme vstupenky ve velkých i malých sériích pro společenské akce, výstaviště, muzea, kulturní památky, atrakce a další. Mohou mít podélnou vodící perforaci, odtržitelný útržek, číslování, ochranný prvek ve formě hologramu nebo potisku barvou viditelnou pod UV světlem. Vstupenky mohou být určeny pro další dotisk (čárový kód, datum, ...) na termotransferových nebo jehličkových tiskárnách.

 

Pro turnikety

Vstupenky s předtištěnou grafikou pro následný dotisk čárového kódem na pokladně. Volitelná tloušťka materiálu, návin zpravidla v rolích pro snadné umístění do termotransferové tiskárny. Kromě čárového kódu může být vstupenka vybavena bezkontaktním RFID čipem.

 

Standardní vstupenky

Vstupenky různých rozměrů s výběrem široké škály materiálů. Samozřejmostí je možnost umístění bezpečnostních prvků. Dodávají se buď již rozřezané na jednotlivé vstupenky nebo, v případě vlastního dotisku, na roli, případně ve štočcích. Výroba dle individuálních požadavků.

 

Parkovací lístky 

Lístky z tvrdého matného nebo lesklého papíru určené především do parkovacích automatů. Grafika a tvar přesně podle Vašich požadavků, spojení lístků můstky pro jednoduché odtrhávání. Možnost  přímého termo nebo termotransferového dotisku údajů a čárových kódů.

   
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    +420 723 046 020

     

K

O

N

T

A

K

T

Y