TTR pásky

 

Zabýváme se velkoobchodním prodejem TTR pásek, proto Vám dokážeme dodat nejen pásky přesně pro Vaši aplikaci, ale zároveň nabízíme servis kolem - výběr nejvhodnější pásky, následné testování, řešení případných problémů a hlavně bezkonkurenční ceny. Kontaktujte nás s Vaším požadavkem.

TTR neboli termotransferové či karbonové pásky se používají pro potisk výrobků, štítků, vysaček, fólií, textilu a podobně. Tisk probíhá ve speciální tiskárně, kde je teplem inkoust z této pásky přenesen na potiskovaný materiál. Tento způsob tisku se využívá především v průmyslu jakéhokoli odvětví, logistice, potravinářství, zdravotnictví, ve výrobě, maloobchodě i velkoobchodě. 

Pásky se dělí několika způsoby, standardně na voskové (wax), voskovo-pryskyřičné (wax/resin) a pryskyřičné (resin). Každý typ má své specifické vlastnosti a je určen pro jiný typ aplikace. S výběrem vhodného typu Vám samozřejmě pomůžeme. 

Dále pásky můžeme dělit podle typu tiskové hlavy, zde jsou v podstatě jen dvě varianty - flat head a near edge head (případně true edge). Zde záleží na typu tiskárny, který používáte, i s tím si nemusíte lámat hlavu, vybereme typ vhodný přesně pro Vaši tiskárnu.

V neposlední řadě je zde rozměr, tedy šířka pásky, délka návinu, rozměr dutinky a orientace pásky v roli (vnitřní nebo vnější). Protože neexistují žádné standardy na šíři a délku pásky, řežeme pásky přesně na míru podle požadavků zákazníka a vlastností tiskárny. 

 

WAX

Voskové pásky jsou nejpoužívanějším typem ttr pásek, používají se především pro potisk papírových etiket, případně syntetických materiálů. Využívají se například v logistice, pro označování výrobků, potisk vysaček a podobně. Voskové pásky nabízíme v několika kvalitách podle požadavků zákazníka a cílové aplikace.

 

WAX/RESIN

Směsové neboli voskovo-pryskyřičné pásky mají využití při potisku syntetických materiálů, fólií, obalových materiálů a jakéhokoli papíru. Díky zvýšené mechanické odolnosti potisku a vysoké rychlosti tisku jsou velmi oblíbené při přímém potisku obalového materiálu výrobku. Nabízí skvělý poměr ceny a kvality.

 

RESIN 

Pryskyřičné termotransferové pásky jsou určeny pro nejnáročnější aplikace. Výsledný potisk disponuje vynikající kvalitou a zároveň odolností, nejen proti oděru, ale i proti rozpouštědlům. Proto se hodí i do náročných podmínek, jako je chemický, strojírenský či potravinářský průmysl. Pryskyřičné pásky jsou vhodné i pro potisk textilu.

   
         

Pro flat head 

Pásky určené pro tiskárny s flat head tiskovou hlavou. Jedná se o standardní tiskovou hlavu, kterou disponuje většina tiskáren a standardně se tedy dodává tento druh ttr pásek.

 

Pro near edge head

Pásky určené pro tiskárny s near edge tiskovou hlavou. Tato tisková hlava se používá u rychlých tiskáren (umožňuje rychlejší tisk), zaměřených především na potisk obalových materiálů. 

 

Barevné ttr pásky

V naprosté většině aplikací se používají pásky černé barvy, nicméně v určitých případech je zapotřebí pásky barevné. Pro tyto případy nabízíme pásky v široké paletě barev.

   
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    +420 723 046 020

     

K

O

N

T

A

K

T

Y