Tiskopisy

 

Pojem tiskopisy zahrnuje velké množství produktů, v zásadě se jedná o zakázkovou výrobu předtištěných formulářů připravených na míru Vaší firmě. Formuláře pak usnadňují práci Vám i Vašim zákazníkům, navíc, díky předtištění firemní grafikou, jsou velmi dobrým propagačním materiálem.

 

Tiskopisy

Tiskopisy jakéhokoli druhu - od hlavičkových papírů s logem firmy až po recepty, servisní deníky, smlouvy a podobné formuláře. Dodávají se buď jako jednotlivé listy nebo se slepují v jedné hraně. Možnost dotisku v tiskárně nebo samopropisovací vrstvy.

 

Diskrétní obálky

Diskrétní obálky, nazývané také jako výplatní pásky nebo PIN obálky se používají pro zajištění bezpečnosti dat, které se nacházejí uvnitř. Díky krycímu potisku jsou tato data zvenčí nečitelná. Poškozená okrajová perforace zviditelní případnou manipulaci s obálkou.

 

Bloky 

Jedná se o specifický druh tiskopisů určený pro běžné psaní. Blok může být čistý, linkovaný, čtverečkovaný či jinak specificky předtištěný. Součást předtištění je i logo firmy nebo jakákoli jiná grafika. Bloky jsou skvělým marketingovým produktem firmy. 

   
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    +420 723 046 020

     

K

O

N

T

A

K

T

Y