Sleeve etikety

 

Smršťovací etikety (též sleeve nebo shrink sleeve) jsou schopny zajistit velmi kvalitní dekoraci produktů po celé jejich ploše a to i v případě obalů složitých či nepravidelných tvarů, kde by to bylo jinými metodami téměř nemožné. Současně, například u lahví, pomůžou zabezpečit uzávěr či zabalit několik produktů dohromady. Jak již název napovídá, etikety jsou smršťovací, vyrábí se o několik procent větší, než je nejširší část výrobku, na který se aplikuje. Následně se horkou párou zmenší tak, že přesně kopíruje povrch výrobku. 

 

Etiketování výrobku

Nejčastěji se sleeve etikety aplikují na plastové či skleněné nádoby a lahve, pravidelných i nepravidelných tvarů. Uplatňují se tak především v potravinářském a kosmetickém průmyslu. Etiketa může obalovat celý výrobek a tím ho zároveň chránit.

 

Zabezpečení víčka

Zabezpečení uzávěru může být realizováno buď obalením celého výrobku sleeve etiketou nebo jen použitím ochranného pruhu v prostoru otevírání. Ten je možno jakkoli potisknout a vybavit jej perforací pro snadnější odtržení při otevírání.

 

Skupinová balení 

Jedná se stále o stejný produkt, nicméně v tomto případě je sleeve etiketa výrazně větší a silnější, aby obsáhla celé balení. Tento typ balení je vhodný především pro různorodé marketingové akce, ale své výhody má i v jednodušší logistice.

   
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
    +420 723 046 020

     

K

O

N

T

A

K

T

Y